Miranda

Tahle partička kolem Mirandiny rodiny má pěkně zvostra našlápnuto a tuní si to ladně podle svejch vlastních pravidel. Onlinový PPC kampaně, co podávaj solidní výkon, SEO vychytávky pro tučnej traffic z organicu, správu sociálních sítí Facebook & Instagram pro hladový fanoušky, zbožové vyhledávače, e-mailing, webovou analytiku a další neodmyslitelný marketovky pro váš do maxima vyladěný onlajnový flow.

Jak to všechno začalo

Michal stojí za úspěšnou digitální agenturou s řadou známých klientů a značek. Za svou více jak 10letou praxi získal bohaté zkušenosti z on-line marketingu a v oblasti Business Development. Založil několik úspěšných e-shopů a pěknou řádku let působil v oblasti mediálního plánování.

Tomáš je v obchodu a marketingu jak ryba ve vodě. 5 let působil v pozici Head of Sales pro investiční skupinu Banky ochrany životního prostředí. V průběhu práce si odskočil zastudovat na Business Institut v oboru Marketing, media & sofskills. Založil obsahovou agenturu a podílel se na řadě marketingových aktivit pro české i mezinárodní společnosti.

Když se potkal s Tomášem, slovo dalo slovo a vznikla Miranda.

25 profesionálů

Na vymýšlení všemožných strategií, postupů a nápadů posbíralo Mirandino holešovický crew už nějaký ty body zkušeností. Dneska jsme nabušenej tým profíků ze všech oborů napříč digitálem a odbavujem hustý projekty, který nás baví.

15 let zkušeností

Tomáš Cina Zakladatel společnosti

Michal Baloun Zakladatel společnosti

247+ projektů

Nastartujte váš projekt

Miranda od počátku tvrdí, že je to hlavně o lidech, co umí vzít za práci a do každýho projektu přinesou pořádnej zápal a nadšení! Tahle energie se pak šíří napříč celým týmem. Není pak divu, že vznikaj projekty, na který můžete být právem pyšní!

Spojit se s Mirandou