Naše služby

# Google Ads# Sklik# Sociální sítě# Zbožové vyhledávače# Webová analytika# PPC# Google Analytics
Miranda

PPC kampaně

Mirandina partička nápadama vyzbrojenejch markeťáků poskytuje komplexní služby internetového marketingu. Onlinový PPC kampaně, co podávaj solidní výkon, SEO vychytávky pro tučnej traffic z organicu, správu sociálních sítí Facebook & Instagram pro hladový fanoušky, zbožové vyhledávače, e-mailing, webovou analytiku a další neodmyslitelný marketovky pro váš do maxima vyladěný onlajnový flow.

Spojit se s Mirandou
# Shoptet# Shoptet PREMIUM# API napojení# SEO# Analytika# Projektové řízení# UX/UI# Datové služby# Školení# Copywriting
Miranda

Weby & e-shopy

Vytuněný webovky a nabušenej e-shop je naše specializace a opus magnum. Vaši onlajnovou výkladní skříň podnikání si vezmeme celou na starost. Zajistíme návrh UX/UI, pořádně vymazlenou grafiku, programování a kódování. Pak to celé otestujeme, napojíme na kdejaký měřící nástroje a přivedeme tam plnotučnej trafiic, to dá přeci rozum.

Spojit se s Mirandou
# Facebook# Instagram# LinkedIn# TikTok# YouTube# Strategie# Firemní identita# Copywriting
Miranda

Sociální sítě

Mirandiny digitální pavučiny se nebezpečně rozvíjej napříč tímhle sociálním prostorem a pochytávaj kdejakého fanouška. Přidělenej stratég sociálních mega-sítí, co tuní obsah, četuje a ladí vizuály s grafikem, bude měsíc co měsíc sedět nad vaším profilem.

Spojit se s Mirandou
# Produktové fotografie# Webdesign# Návrh značek# Tiskoviny# Korporátní design a identita# Reklamní bannery
Miranda

Kreativa

Vyladěná grafika od Mirandy, co má hlavu plnou nápadů a hýří kreativitou, to je pane kumšt. Obzvlášť, když přijde na takovou korporátní identitu, to se pak jeden zapotí, než to začne lícovat. Všechny tyhle bannery, tiskoviny, letáky a loga.

Spojit se s Mirandou
# Influencer marketing# Microinfluencing
Miranda

Influencing

Zajistíme ty správný influencery pro tvý vymazlený kampaně. Disponujeme top databází těch nejvlivnějších týpků, co pozvednou tvůj brand na úplně jinej level.

Spojit se s Mirandou

Mám zájem o spolupráci

Zanechte nám na sebe kontakt, spojíme se s vámi.

+420 732 264 251

Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00

info@mirandamedia.cz