Na co jsme hrdí

Našim skvělým partnerům pomáháme s návrhem a tvorbou úspěšných e-shopů a webů, správou marketingových aktivit se zaměřením na výkonnostní PPC kampaně. Tvoříme značky a nové produkty, spravujeme sociální sítě a nejen to.

expresmenu.jpg
expresmenu-logo.png
penny.jpg
penny-logo.png
philips.jpg
philips-logo.png
dolce.jpg
dolce-logo.png
svijany.jpg
svijany-logo.png
waterlogic.jpg
waterlogic-logo.png

Miranda je ta pravá

Uvařit pořádně hutnej a dlouhodobej výkon v digitálu není jen tak, ale když se spojí dobrý nápad s vytrvalostí a zápalem a k tomu přidáte pár nadšených profíků, může z toho vzniknout něco, na co budete právem pyšní!

Mirandina partička nápadama vyzbrojenejch markeťáků poskytuje komplexní služby internetového marketingu. Onlinový PPC kampaně, co podávaj solidní výkon, SEO vychytávky pro tučnej traffic z organicu, správu sociálních sítí Facebook & Instagram pro hladový fanoušky, zbožové vyhledávače, e-mailing, webovou analytiku a další neodmyslitelný marketovky pro váš do maxima vyladěný onlajnový flow.

# Google Ads# Sklik# Sociální sítě# Zbožové vyhledávače# Webová analytika# PPC# Google Analytics

Miranda podcast

Pokud tě zajímá svět digitálních a marketingových agentur, autentické a inspirativní příběhy napříč všemi oblastmi podnikání nebo chceš jednoduše vyplnit volný čas, tak pouštej!

Poptat podcast

Nastartujte váš projekt

Miranda od počátku tvrdí, že je to hlavně o lidech, co umí vzít za práci a do každýho projektu přinesou pořádnej zápal a nadšení! Tahle energie se pak šíří napříč celým týmem. Není pak divu, že vznikaj projekty, na který můžete být právem pyšní!

Spojit se s Mirandou