Naše služby

Google AdsSklikSociální sítěZbožové vyhledávačeWebová analytikaPPCGoogle Analytics
Miranda

PPC kampaně

Mirandina partička nápadama vyzbrojenejch markeťáků poskytuje komplexní služby internetového marketingu. Onlinový PPC kampaně, co podávaj solidní výkon, SEO vychytávky pro tučnej traffic z organicu, správu sociálních sítí Facebook & Instagram pro hladový fanoušky, zbožové vyhledávače, e-mailing, webovou analytiku a další neodmyslitelný marketovky pro váš do maxima vyladěný onlajnový flow.

Detail služby
Miranda

Weby & e-shopy

Vytuněný webovky a nabušenej e-shop je naše specializace a opus magnum. Vaši onlajnovou výkladní skříň podnikání si vezmeme celou na starost. Zajistíme návrh UX/UI, pořádně vymazlenou grafiku, programování a kódování. Pak to celé otestujeme, napojíme na kdejaký měřící nástroje a přivedeme tam plnotučnej trafiic, to dá přeci rozum.

Detail služby
ShoptetShoptet PREMIUMAPI napojeníSEOAnalytikaProjektové řízeníUX/UIDatové službyŠkoleníCopywriting
FacebookInstagramLinkedInTikTokYouTubeStrategieFiremní identitaCopywriting
Miranda

Sociální sítě

Mirandiny digitální pavučiny se nebezpečně rozvíjej napříč tímhle sociálním prostorem a pochytávaj kdejakého fanouška. Přidělenej stratég sociálních mega-sítí, co tuní obsah, četuje a ladí vizuály s grafikem, bude měsíc co měsíc sedět nad vaším profilem.

Spojit se s Mirandou
Miranda

Kreativa

Vyladěná grafika od Mirandy, co má hlavu plnou nápadů a hýří kreativitou, to je pane kumšt. Obzvlášť, když přijde na takovou korporátní identitu, to se pak jeden zapotí, než to začne lícovat. Všechny tyhle bannery, tiskoviny, letáky a loga.

Spojit se s Mirandou
Produktové fotografieWebdesignNávrh značekTiskovinyKorporátní design a identitaReklamní bannery
Influencer marketingMicroinfluencing
Miranda

Influencing

Zajistíme ty správný influencery pro tvý vymazlený kampaně. Disponujeme top databází těch nejvlivnějších týpků, co pozvednou tvůj brand na úplně jinej level.

Spojit se s Mirandou

Máte zájem o spolupráci?

Zanechte nám na sebe kontakt, spojíme se s vámi.

+420 732 264 251

Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00

info@mirandamedia.cz