Kariéra v Mirandě

Vítej v kariérní sekci agentury Miranda. Jsme tým nadšenců, kteří spojují firmy se zákazníky na základě dat, příběhů a hodnot. Pokud hledáš příležitost růst, učit se a sdílet své nápady v dynamickém a přátelském prostředí, jsi na správném místě.

Naše kanceláře – místo, kde se rodí kreativita

Vítej v našich moderních kancelářích v holešovické Marině, kde vymýšlíme strategie, projekty a nápady, které překonávají očekávání našich klientů. Naše kanceláře nejsou jen místem, kde pracujeme. Jsou symbolem našeho závazku k vytváření silné firemní kultury, podporují naši produktivitu a jsou místem, kde se rodí skvělé nápady. Přijď nás navštívit a prožij tu jedinečnou atmosféru na vlastní kůži!

Zastav se u nás na kávu

MirandaMedia Group, s.r.o.
Jankovcova 1596/14b
Praha 7 - Holešovice

Navigovat

Zábava a týmová spolupráce – klíč k našemu úspěchu

V Mirandě věříme v sílu týmu. Pravidelné teambuildingy a firemní večírky nám pomáhají posilovat naše vztahy a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Když jsme spolu, jsme silnější. A zábavnější.

15 let zkušeností

Během 15 let na trhu jsme byli svědky rychlého růstu a proměny digitálního obchodu. Ale místo toho, abychom byli pouhými pozorovateli, stáli jsme na čele této revoluce. S naším týmem talentovaných odborníků jsme nejen sledovali trendy, ale také je sami vytvářeli.

Naši lidé - základ našeho úspěchu

Poznej náš tým - skutečné hvězdy agentury Miranda. Každý z nás přispívá troškou svého talentu a jedinečnou osobností. Podívej se, kdo stojí za našimi úspěšnými projekty a kdo by mohl být tvým budoucím kolegou!

Hana

Senior PPC specialist

Dmitry

Senior PPC specialist

Petra

Social Media specialist

Timur

UX/UI designer

Martin

Senior Frontend developer

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Místo u stolu máme připravené, možná čeká právě na tebe. Vyplň formulář níže a pošli nám své CV. Obratem se Ti ozveme.

Ano, chci do týmu!
Nahrajte prosím soubor typu PDF, DOC(X) nebo ODT.