E-SHOP: Proč zvolit e-shopové řešení od Shoptetu

Uvažujeme-li o zřízení e-shopu a nevíme, jak na to, měli bychom se obrátit na zkušené odborníky, kteří nám „ušijí“ e-shop na míru a „na klíč“, přesně podle našich představ. A přesně takové služby nabízí Shoptet – jednička na českém a slovenském trhu.

Shoptet přichází s komplexním řešením pro Váš e-shop, chcete-li „řešení na klíč pod jednou střechou“.

Zobrazení variant produktu na jedné stránce Vám ušetří čas a zákazníkovi usnadní orientaci.

Informace o produktu na jedné stránce a přesto spoustu místa pro podrobné údaje o zboží, krátký i dlouhý popisek, parametry, podle kterých lze zboží vyhledávat, místo pro fotografie včetně 360stupňových fotografií a další spousta vylepšení.

Nástroj skladového hospodářství Vám zajistí dokonalý přehled dokonce i v několika skladových střediscích a pomůže zpracovat také inventuru.

Automatizací procesu došlo k zefektivnění celé správy e-shopu. Od automatizace objednávek, přes import produktů až po zasílání e-mailů a dokladů zákazníkům budete mít ušetřený čas a maximálně se vyvarujete chybovosti.

Sledování legislativy a jejích změn a včasné upozornění na ně bezesporu ocení každý obchodník.

Přenesením dat pomocí importu a exportu dat XML feedem nebo excelovou tabulkou ze svého starého e-shopu do nového od Shoptetu o nic nepřijdete.

Napojení na dropshipping pomocí funkce Bez skladu lze využít v případě, že byste se chtěli vyhnout vyřizování objednávek a expedici. V tom případě na svém e-shopu nabídnete zboží, které vyskladní včetně kompletního vyřízení objednávky Váš dodavatel (velkosklad) a vy dostanete svoji provizi.

Výběr několika šablon optimalizovaných na vysoké konverze, které Shoptet nabízí, umožní 100procentní funkčnost právě Vašeho e-shopu a navíc jsou funkční na všech chytrých elektronických zařízeních včetně mobilních telefonů, do kterých si dokonce můžete stáhnout aplikaci Můj Shoptet a ovládat s její pomocí e-shop odtamtud.

Pomocí doplňku Velkoobchod lze velmi dobře oddělit velkoobchodní zákazníky od maloobchodních, stejně jako vytvořit VO ceník, či separovat VIP klienty.

Účtování, skladové hospodářství a automatizace objednávkového systému není se Shoptetem žádný problém.

Způsob placení a dopravy si prostřednictví Shoptetu lze zvolit ten nejoptimálnější, který vyhovuje nejlépe. Nabídka je skutečně rozmanitá.

Jedním z nejdůležitějších doplňků pro váš e-shop, které Shoptet nabízí, je bezesporu SEO, s jehož pomocí zvýšíte mnohonásobně jeho návštěvnost. Stejně tak Google analytics, jenž je významným zdrojem dat o všech aktivitách na Vašm e-shopu.

A pokud si s něčím v dokonalém e-shopu nebudete vědět rady, nabízí Shoptet rozsáhlou nápovědu, případně pomoc na portálu Shoptet Partneři, kde se Vám řada odborníků bude věnovat a rádi Vaše požadavky vyřeší.