Blog & podcasty

MicrosoftTeams-image (47).jpg
20 minut10. 6. 2022Michal Baloun

Začátky brandingu

Co je vlastně branding? Slovo pocházející z Francie 15. století, kdy se výpalem určitého znaku do „obalu“ vypalovala identifikace výrobce nebo později obchodníka či dovozce nejrůznějších artiklů po celém světě. Dnes se s brandingem setkáváme dnes a denně, téměř na každém kroku, neboť obchodní značky zahlcují světový trh již mnoho desítek let.

MicrosoftTeams-image (45).jpg
30 minut10. 6. 2022Michal Baloun

Clubhouse na vážné i volné slovíčko

Ještě jste neslyšeli o Clubhouse? I když se tato sociální síť zabydlela v Česku teprve před pár týdny, exponenciálně nabírá na popularitě. V čem je jiná? A je jen pro kreativce a podnikatele, nebo i pro „obyčejné smrtelníky“, co si chtějí poklábosit o počasí nebo seriálech?

MicrosoftTeams-image (46).jpg
Návod
10 minut10. 6. 2022Michal Baloun

Jak nasdílet přístupy na Facebook pomocí Business Manageru

Řešíte nasdílení přístupů na Facebooku pro digitální agenturu nebo vybrané osobě? Níže naleznete jednoduchý návod, jak na to prostřednictvím Business Manageru.

Nastartujte váš projekt

Miranda od počátku tvrdí, že je to hlavně o lidech, co umí vzít za práci a do každýho projektu přinesou pořádnej zápal a nadšení! Tahle energie se pak šíří napříč celým týmem. Není pak divu, že vznikaj projekty, na který můžete být právem pyšní!

Spojit se s Mirandou